Menu

Oversigt Ungdomsafdelingen forår 2019

image
16. marts 2019 kl. 20:52
Aabenraa Boldklub Kontakt Telefon Mail
børn og ungdom      
       
U17/2002 drenge Jesper Rohden 21435413 rohden@email.dk
U16/2003 drenge Jesper Rohden 21435413 rohden@email.dk
U15/2004 drenge Steen Strømbeck 40417278 stroembeck@hotmail.com
U14/2005 drenge Lars Svoger 29279171 lasv@kolding.dk
U13/2006 drenge Lotte Noer 29369277 lono@haderslev.dk
Koordinator U13-U17 Rasmus Schrøder 30242761 1887rasmus@gmail.com
       
U12/2007 drenge Rasmus Schrøder 30242761 1887rasmus@gmail.com
U11/2008 drenge Morten Nissen 60533530 nissebanden1234@gmail.com
U10/2009 drenge Kaj Hansen 51274645 k.hansen@stema-shipping.dk
Koordinator U10-U12 Kaj Hansen 51274645 k.hansen@stema-shipping.dk
       
U9/2010 drenge Michael Larsen 21777339 michailowich@mail.dk
U8/2011 drenge Jomaa Mohammed 60565615 jomaa-al@hotmail.com
U7/2012 piger og drenge Jens Sivertsen 20429027 jtsievertsen@gmail.com
U6/2013 og yngre Jimmy Lake 24664217 jimmy.lake@interterminals.com
Små fødder Sanne Røper 28862083 sanne_fisker@hotmail.com
Koordinator U6-U9 Morten Nissen 60533530 nissebanden1234@gmail.com
       
U18/2001 og yngre piger Erik Kjeldgaard Petersen 22607784 ekp8@hotmail.com
U15/2004 og yngre piger Julie Thomsen 60550609 julie@danprivat.dk
U13/2006 og yngre piger Anette Stenderup 40572160 mian115@hotmail.com
U11/2008 og yngre piger Michael Brage Bjerregaard 40281113 brage.bjerregaard@gmail.com
U9/2010 og yngre piger Martin H. Brunsgaard 72665648  
Koordinator piger Erik Kjeldgaard Petersen 22607784 ekp8@hotmail.com
       
Trænerkoordinator Rasmus Schrøder 30242761 1887rasmus@gmail.com